odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania w aglomeracji białostockiej

Odbiór mieszkania w Białymstoku

BUDOWA NA PLUS, JC Robert Kowalko. Świadczymy usługi w zakresie odbiorów mieszkań i domów oraz doradztwa, budownictwa mieszkaniowego i remontów w Białymstoku.

Dane
Osoba wykonująca usługę: mgr inż. Robert Kowalko
Dodatkowe informacje: www.budowanaplus.pl
Telefon kontaktowy: (+48) 660 458 484
Adres e-mail: kontakt@budowanaplus.pl

Budowanaplus świadczy usługi w zakresie odbiorów mieszkań i domów oraz doradztwa, budownictwa mieszkaniowego i remontów. 

 

Odbiór mieszkań i domów
Zajmujemy się odbiorem mieszkań i domów od deweloperów zgodnie z polskimi normami i zakresem umów zawartych pomiędzy deweloperem a klientem. W trakcie wizji Nasi doradcy zajmują się sprawdzeniem poprawności wykonania: wymiarów pomieszczeń, łączeń ścian i jakości tynków, podłóg i posadzek, wymiarów drzwi, okien i parapetów, wentylacji, balkonów, tarasów i garażu i itd. Dodatkowo przy odbiorze domów doświadczeni doradcy sprawdzają stan dachów, ogrodzenia, elewacji, chodników i inne.

 

Budowa domów jednorodzinnych
Zajmujemy się kompleksowo budowaniem domów jednorodzinnych od przygotowania projektu architektonicznego, przygotowania dokumentów do pozwolenia na budowę, budowy domu w stanie deweloperskim, wykończenia domu, projektu, montażu mebli i zagospodarowania terenu. Budowanaplus to kompleksowe usługi w jednym miejscu.

 

Wykończenia mieszkań
Zajmujemy się kompleksowo wykończeniem mieszkań od odbioru mieszkania od dewelopera, wykonaniem projektu aranżacji wnętrz, wykończeniem mieszkania: malowanie, szpachlowanie, układanie terakoty i glazury i wiele innych prac, zakupem sprzętu AGD, projektowaniem i montażem mebli i wyposażeniem mieszkania w lampy, lustra, rolety, karnisze i inne.

 

Projekt aranżacji wnętrz
Zajmujemy się wykonaniem projektu aranżacji wnętrz, który pozwala zaplanować rozmieszczenie mebli, koloru ścian i sufitów, wygląd kuchni, wygląd salonu, wygląd łazienki, rodzaj podłóg, układ mebli, rozmieszczenie gniazdek elektrycznych, wygląd lamp, rolet, karniszy i wiele innych elementów.

Odbiory mieszkań i domów w innych miastach
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Odbiór mieszkania w Poznaniu

Odbiór mieszkania w Poznaniu

Grzegorz Nowicki. 6 lat doświadczenia w branży budowlanej, uprawnienia wykonawcze. Poznań. zobacz więcej
Odbiór mieszkania we Wrocławiu

Odbiór mieszkania we Wrocławiu

Marek Banasiewicz MB Projekt. Zapewniamy kompetentną i kompleksową pomoc podczas odbioru domu i mieszkania we Wrocławiu i okolicach.  zobacz więcej
Odbiór mieszkania w Krakowie

Odbiór mieszkania w Krakowie

ED - BUD Usługi Budowlane Edward Doniec. Wieloletnie doświadczenie w zakresie odbiorów mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej w Krakowie. zobacz więcej
Odbiór mieszkania w Warszawie

Odbiór mieszkania w Warszawie

CONCEPTUS B Borys Shmatko. 25 lat doświadczenia w branży budowlanej, znany i uznany profesjonalista w zakresie odbiorów mieszkań i domów w Warszawie. zobacz więcej