odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania w aglomeracji wrocławskiej

Odbiór mieszkania we Wrocławiu

Marek Banasiewicz MB Projekt. Zapewniamy kompetentną i kompleksową pomoc podczas odbioru domu i mieszkania we Wrocławiu i okolicach. 

Dane
Osoba wykonująca usługę inżynier Marek Banasiewicz
Dodatkowe informacje www.marekbanasiewicz.pl
Telefon kontaktowy (+48) 692 832 114
Adres e-mail marek.banasiewicz@gmail.com

Nasza firma oferuje bardzo szeroki zakres usług inżynierskich oraz budowlanych. Jeśli potrzebują Państwo fachowej kontroli stanu technicznego budynku we Wrocławiu lub na terenie aglomeracji wrocławskiej, pomocy przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy też usług kierownika budowy, to trafili Państwo pod właściwy adres.

 

W firmie MB Projekt do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dbamy o to, by w stu procentach dostosowywać nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klienta. Doświadczenie, którym możemy się pochwalić jest efektem pracy przy wielu różnorodnych projektach na terenie Wrocławia i okolic.

 

 

Odbiory mieszkań i domów

 

Zadbamy o to, aby w mieszkaniu, które przekazuje Państwu deweloper, wszystko zgadzało się z przepisami i dokumentacją techniczną. Zapewniamy kompetentną i kompleksową pomoc podczas odbioru nieruchomości. Usługa obejmuje również wykonanie pomiaru powierzchni użytkowej lokalu oraz sporządzenie protokołu ze wszystkich czynności.

 

W firmie MB Projekt do państwa dyspozycji są także usługi obejmujące kierowanie budową, udzielanie certyfikatów energetycznych, przeglądy budynków i ekspertyzy budowlane. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

Odbiory mieszkań i domów w innych miastach
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Odbiór mieszkania w Białymstoku

Odbiór mieszkania w Białymstoku

BUDOWA NA PLUS, JC Robert Kowalko. Świadczymy usługi w zakresie odbiorów mieszkań i domów oraz doradztwa, budownictwa mieszkaniowego i remontów w Białymstoku. zobacz więcej
Odbiór mieszkania w Poznaniu

Odbiór mieszkania w Poznaniu

Grzegorz Nowicki. 6 lat doświadczenia w branży budowlanej, uprawnienia wykonawcze. Poznań. zobacz więcej
Odbiór mieszkania w Krakowie

Odbiór mieszkania w Krakowie

ED - BUD Usługi Budowlane Edward Doniec. Wieloletnie doświadczenie w zakresie odbiorów mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej w Krakowie. zobacz więcej
Odbiór mieszkania w Warszawie

Odbiór mieszkania w Warszawie

CONCEPTUS B Borys Shmatko. 25 lat doświadczenia w branży budowlanej, znany i uznany profesjonalista w zakresie odbiorów mieszkań i domów w Warszawie. zobacz więcej